zoeken
Nieuws

Ondernemerschallenge een groot succes!

detail iamge

Het begon in Rotterdam, waar raadslid Dieke van Groningen een week lang bij lokale ondernemers haar boodschappen deed. In heel Nederland doen mensen nu mee aan de ondernemerschallenge en steunen zij daarmee hun lokale ondernemers. De Coronacrisis raakt ons allemaal, en met name de lokale ondernemers. Lokale ondernemers hebben het zwaar en vechten voor hun voortbestaan. Die ondernemers verdienen nu een extra steuntje in de rug. Dat kunnen wij allemaal met elkaar doen. Daarom de #ondernemerschallenge. De challenge houdt in dat we een week lang lokaal gaan kopen. Daarmee wil zij laten zien dat lokaal kopen gemakkelijk, betaalbaar en hard nodig is. Op deze manier behouden we in de nabije toekomst ook aantrekkelijke en levendige winkelstraten. Steun daarom de lokale ondernemers en doe mee met de #ondernemerschallenge! Kijk hier wat de challenge precies inhoudt en wie je kan uitdagen om mee te doen!

Benieuwd naar hoe de ondernemerschallenge werkt? klikt hier!

Volg de hieronder de volledige ondernemerschallenge van Dieke van Groningen.

Dag #1

Dag #2

Dag #3

Dag #4

Dag #5

Dag #6

Dag #7

Ondernemersstad Corona Dieke van Groningen