zoeken
Nieuws

Raadsleden in gesprek met de Rotterdammer

11 april 2024
detail iamge

Op woensdag 10 april was het volle bak bij de Town Hall die ons raadslid Marike Abrahamse en wijkraadslid Caroline Engels organiseerde over de Rotte.

Bewoners en ondernemers rondom de Rotte waren in grote getalen op het evenement afgekomen en leverden veel waardevolle input over wat er goed gaat en wat beter kan. Van afval rondom de Rotte, overlast op het water en vragen over steigervergunningen, alles kwam aan bod. Veel vragen en enthousiasme over ons voorstel om de ‘Poort van Noord’ op te knappen. De Rotterdamse VVD vindt het belangrijk om aandacht te besteden aan het gebied rondom de Rotte, de oorsprong van Rotterdam. 

We kijken terug op een geslaagde avond en gaan vol enthousiasme aan de slag met de opgehaalde input. Zodat alle Rotterdammers kunnen genieten van de Rotte en het komende vaarseizoen!

Marike Abrahamse is raadslid in Rotterdam en bereikbaar via ms.abrahamse@raadrotterdam.nl

Hillegersberg-Schiebroek Marike Abrahamse Caroline Engels-Alkemade
WORD VVD'ER