zoeken
Nieuws

We zijn er klaar mee.

01 december 2021
detail iamge

We zijn er klaar mee.

Keer op keer die briefjes in de bus krijgen met de tekst: Beste bewoner, ik wil graag uw huis kopen. Dit is iets wat de meeste Rotterdammers wel eens is overkomen. Dankzij de opkoopbescherming die zal worden ingevoerd in 16 wijken in Rotterdam zullen deze briefjes verleden tijd zijn. Om de bewoners van deze wijken op de hoogte te stellen, hebben wij onze eigen briefjes verspreid. Dit briefje was niet het zoveelste briefje van beleggers met de vraag of bewoners hun huis willen verkopen. Nee dit briefje was om Rotterdammers duidelijk te maken dat in hun wijk opkoopbescherming wordt ingevoerd vanaf 1 januari 2022.

Het kan namelijk niet zo zijn dat starters en gezinnen niet meer kunnen wonen in Rotterdam, omdat beleggers met groot geld het huis voor de neus van starters en gezinnen wegkapen. Naast dat de opkoopbescherming ervoor zorgt dat starters en gezinnen een huis kunnen kopen, zorgt het ook dat de sociale cohesie terugkeert in wijken en woonoverlast wordt aangepakt.

 

Tim Versnel Simon Becker
WORD VVD'ER