zoeken
Nieuws

Extra parkeerplekken in Rotterdam Noord

detail iamge

Hoera! De gemeente gaat eindelijk iets doen aan de parkeerdruk in Blijdorp, Bergpolder en de Provenierswijk. Lang een doorn in het oog van bewoners in deze wijken en iets waar de Rotterdamse VVD zich al jaren onvermoeibaar voor heeft ingezet. Een mooi resultaat en een vinkje achter deze taak op onze ‘to do’ lijst. 

 

Wat gaat er concreet gebeuren. Een viertal aan maatregelen gaan eraan komen. Allereerst worden ongebruikte inritten (1) en ongebruikte bushaltes (2) omgebouwd tot parkeerplaatsen. Verder wordt het parkeren op de stoep, wat in sommige straten gebeurt vanwege een groot gebrek aan parkeerplaatsen, toegestaan. Tot slot gaat de tweede rijstrook van de Bergselaan omgebouwd worden naar parkeerplaatsen. Praktische oplossingen voor echte problemen van de Rotterdammer, daar houden wij van!

Noord Blijdorp Provenierswijk Bergpolder Doorrijden Dieke van Groningen